Каталог

Статті

Як вибирати дитячі велосипеди?

Як вибирати велосипед для дитини?

Дитинство без власного велосипеда - це як пиріжка без начинки, або ж соєвий шоколад.
Чогось просто не вистачає! Велосипед у дитинстві - не просто інструмент, що дозволяє розвиватися фізично (здорова дитина і сама ніколи не буде сидіти на місці) - це, можна сказати, засіб, що допомагає соціалізації, один з численних способів взаємодії з однолітками, дітям не знайоме звичайне світське спілкування, вони просто грають, проте завжди серйозно!

Вважаємо, що питання про покупці дитячого велосипеда для вашої дитини вирішено!

Приступимо до вибору.

Чим молодше ваше чадо, тим простіше має бути велосипед. Дитина росте, відповідно і велосипед повинен ставати все більше, красивішим, і, звичайно, швидше.

Як правильно розрахувати ваш бюджет і при всім цьому не робити клоуна з дитини, саджаючи її, або на маленький, чи занадто великий велосипед?

Спробуємо у всьому розібратися!

"Класична" класифікація підліткових та дитячих велосипедів наступна:

1. Для дітей 1.5 – 3х років (з діаметром колеса -12 дюймів)
2. Для дітей 3х років (з діаметром колеса – 16 дюймів)
3. Для дітей 4х років (з діаметром колеса – 18 дюймів)
4. Для дітей 5-9 років (з діаметром колеса - 20 дюймів)
5. Для дітей, чий зріст вищий за 130 см, (з діаметром колеса – 24 дюйми).

Варто врахувати, що які у вас не були плани, щодо придбання велосипеда "на виріст", потрібно, щоб обраний велосипед ідеально підходив дитині зростання, і за його фізичними параметрами в даний момент, враховуючи при цьому різні налаштування та регулювальні механізми (висота сідла, керма та інше).

Зупинимося, мабуть, на виборі "ростовки" - відповідності розміру рами та зростання дитини.

Так, ми вже в магазині.

Попросіть дитину стати на рівну поверхню. Помістіть велосипед безпосередньо під ногами.

Тепер дивимося.

Єдино правильний варіант - це варіант, коли між самою рамою та промежиною буде вільний простір приблизно 5 -10 см. Подібні параметри велосипеда дозволять дитині стрибати з велосипеда в аварійних ситуаціях.

Під час їзди на велосипеді дитина обов'язково повинна вільно дотягуватися своєю ногою до педалі, коли вона перебуває у нижньому положенні, причому, нога дитини повинна неодмінно бути повністю випрямленою. Якщо ж не виходить - пробуємо опускати (або піднімати) сідло.
Якщо сидіння, припустимо, більше не опускається, а сам підсідельний штир височить безпосередньо над затиском, то можна його, звичайно, вкоротити. Це роблять досить швидко у будь-якій веломайстерні.

Потім регулюємо кермо по куту, а також висоті нахилу. Ціль - вибрати максимально зручне становище для спини вашого дитини під час їзди, і, природно, вільний рух колін.

Ні для кого не секрет, що зростання дитини – це величина непостійна, тому досить важко щось спрогнозувати на 100% . Наведемо зразкову таблицю відповідності (зростання / вік / розмір коліс).

Зростання Вік Розмір коліс
до 98 см 1,5 - 3 роки 12 дюймів
до 115 см 3 - 5 років 16 дюймів
до 130 см 5 - 9 років 20 дюймів
від 130 см 7 - 12 років 24 дюйми

Якщо зростання вашої дитини вже перевищив 130 см, то можна придбати дорослий велосипед з 14ти дюймовою рамою, з великими колесами діаметром 26 дюймів.

Розглядати більш детально питання, що стосуються ваги, віку, зростання, стилю (якщо, наприклад, дитина займається яким-небудь видом велоспорту), краще прямо з консультантом у магазині. Не сумнівайтеся, все буде точно продумано, і ваша дитина отримає просто ідеальний байк, з враховуючи всі ваші та його побажання!

Для того, щоб ознайомити вас з асортиментом нашого магазину, не будемо виводити вас із дому, а просто зробимо невеликий огляд нових дитячих велосипедів, які популярні у поточному сезоні.

Для більшої зручності, згрупуємо їх за різними віковим групам.

Дитячі велосипеди.

1.5 - 3 року.


Цей велосипед призначений для дитини від 1,5 до 3-х років. Його універсальна рама зроблена з високоміцної сталі, що ідеально підійде і хуліганистим хлопчикам і спокійним дівчаткам. Металеві крила відмінно захистять вашу дитину навіть у дощову погоду.

Велосипед спеціально для хлопчиків 1.5 – 3х років. Вкрай зручний і безпечний велосипед, який залишить вашій дитині яскраві та дуже приємні враження про перше катання на велосипеді! Основою моделі є комфортна рама Y-геометрії, яка виготовлена ​​з особливої ​​високоміцної сталі. Цей велосипед оснащений міцною сталевою вилкою, надійним і вельми простим для використання ножним гальмом, та особливими колесами на досить широких шинах. Ця модель комплектується спеціальним захистом ланцюга; крилами, призначеними для оберігання одягу вашої дитини від негоди, різних механічних ушкоджень; а також спеціальними знімними бічними коліщатками, які допоможуть вашій дитині навчитися кататися.

3-5 років.


Велосипед призначений для дитини віком від 2х до 5 років. Вилка та рама виготовлені з дуже міцного сталевого металу. Зручна геометрія рами чудово підходить для легкої посадки дитини на велосипед. Комфортне сідло та кермо, з унікальною можливістю індивідуального підстроювання положення, враховують можливість підбору індивідуального варіанта посадки. Захист від попадання тканини між зірочкою та ланцюгом, а також особливі м'які накладки на кермо забезпечують додаткову безпека. Також встановлені спеціальні знімні бічні коліщатка, призначені для допомоги дитині в навчанні катання на, незвичному для малюка, двоколісному велосипеді. Металеві крила захистять від бризок і всілякого бруду.

Велосипед, призначений як для хлопчиків, так і дівчаток 3-5 років. Модель відрізняється агресивним спортивним видом. Конструкція байка здатна витримати довге катання. тільки по асфальту, але навіть по ґрунту, і, природно, легкому бездоріжжям. Дана модель - це чудовий подарунок для надактивну дитину з явними спортивними захопленнями. Ось що можна виділити в конструкції цієї моделі: рама з виделкою високоміцної сталі, дуже зручні грипси з м'якого пластику, надміцні обіддя, особливо широкі ґрунтові покришки. В конструкції використовуються знімні бічні коліщатка, призначені для навчання катанню.

5-9 років.


Велосипед високої якості і при цьому дуже недорогий. Відмінно підійде юним райдерам від 5 до 9 років. Чудовий варіант для набуття початкових навичок катання, що дозволяє дуже ефективно увійти в неосяжний світ велоспорту. Рама, зроблена зі сталевого сплаву, має вкрай високими показниками міцності. Спереду - амортизаційна вилка (хід 70 мм), що дозволяє досить легко справлятися з різними нерівностями дорожнього покриття.


Цей чудовий велосипед типу круїзер створювався спеціально для молодих модників, які люблять їздити на велосипеді по місту, привертаючи увагу оточуючих. Рама має стильну геометрію і виготовлена ​​з особливого високотехнологічного алюмінієвого металу. Ніжне гальмо вбудований безпосередньо у задню втулку. Серед інших компонентів можна відзначити: спеціальну хромомолібденову жорстку вилку, дорожні покришки Kenda, алюмінієві обіддя, захист ланцюга/зірок, дуже довгі металеві крила, а також ергономічне сідло.

Підліткові велосипеди.

Велосипеди, які призначені для підлітків від 130 см зросту. Велосипеди даного типу оснащені колесами діаметром в 24 дюйми, і відрізняються від дорослих моделей тільки лише зменшеним розміром. Comanche INDIGO та Cоmanche Pony FS M – це зменшені копії нових спортивних гірських велосипедів. Вони володіють високими ходовими якостями, створені для пересування за різними типами місцевості. Мають у своєї конструкції амортизаційну вилку, особливі ручні обідні гальма, а також перемикачі швидкостей.


Как выбирать велосипед для ребенка?

Детство без собственного велосипеда - это как пироженка без начинки, либо же соевый шоколад.
Чего-то просто не хватает! Велосипед в детстве - не просто инструмент, позволяющий развиваться физически (здоровый ребенок и сам никогда не будет сидеть на месте) - это, можно сказать, средство, помогающее социализации, один из многочисленных способов взаимодействия со сверстниками, детям же не знакомо обычное светское общение, они просто играют, однако всегда всерьез!

Считаем, что вопрос о покупке детского велосипеда для вашего ребенка решен!

Приступим к выбору.

Чем младше ваше чадо, тем проще должен быть велосипед. Ребенок растет, соответственно и велосипед должен становиться все больше, красивее, и, конечно, быстрее.

Как правильно рассчитать ваш бюджет и при всем этом не делать клоуна из ребенка, сажая его, или на маленький, или на слишком большой велосипед?

Попробуем во всем разобраться!

"Классическая" классификация подростковых и детских велосипедов следующая:

 

1. Для детей 1.5 - 3х лет (с диаметром колеса -12 дюймов)
2. Для детей 3х лет (с диаметром колеса - 16 дюймов)
3. Для детей 4х лет (с диаметром колеса - 18 дюймов)
4. Для детей 5и-9и лет (с диаметром колеса - 20 дюймов)
5. Для детей, чей рост выше 130 см, (с диаметром колеса - 24 дюйма).

 

Стоит учесть, что какие у вас не были планы, насчет приобретения велосипеда "на вырост", нужно, чтобы выбранный велосипед идеально подходил ребенку по росту, и по его физическим параметрам в данный момент, учитывая при этом различные настройки и регулировочные механизмы (высота седла, руля и прочее).

Остановимся, пожалуй, на выборе "ростовки" - соответствии размера рамы и роста ребенка.

И так, мы уже в магазине.

Попросите ребенка стать на ровную поверхность. Поместите велосипед непосредственно под его ногами.

Теперь смотрим.

Единственно правильный вариант - это вариант, когда между самой рамой и промежностью будет свободное пространство примерно в 5 -10 см. Подобные параметры велосипеда позволят ребенку спрыгивать с велосипеда в аварийных ситуациях.

Во время езды на велосипеде ребенок обязательно должен свободно дотягиваться своей ногой до педали, когда она находится в нижнем положении, причем, нога ребенка должна непременно быть полностью выпрямленной. Если же не получается - пробуем опускать (или поднимать) седло.
Если сидение, предположим, больше не опускается, а сам подседельный штырь возвышается непосредственно над зажимом, то можно его, конечно, укоротить. Это делают довольно быстро в любой веломастерской.

Затем регулируем руль по углу, а также высоте наклона. Цель - выбрать максимально удобное положение для спины вашего ребенка при езде, и, естественно, свободное движение коленей.

Ни для кого не секрет, что рост ребенка - это величина непостоянная, поэтому довольно трудно что-либо спрогнозировать на 100% . Приведем примерную таблицу соответствия (рост / возраст / размер колес).

 

Рост Возраст Размер колёс
до 98 см 1,5 - 3 года 12 дюймов
до 115 см 3 - 5 лет 16 дюймов
до 130 см 5 - 9 лет 20 дюймов
от 130 см 7 - 12 лет 24 дюйма

 

Если рост вашего ребенка уже превысил 130 см, то можно приобрести взрослый велосипед с 14ти дюймовой рамой, с большими колесами диаметром в 26 дюймов.

Рассматривать более детально вопросы, касающиеся веса, возраста, роста, стиля (если, к примеру, ребенок занимается каким-нибудь видом велоспорта), лучше прямо с консультантом в магазине. Не сомневайтесь, все будет точно продумано, и ваш ребенок получит просто идеальный байк, с учетом всех ваших и его пожеланий!

Для того, чтобы ознакомить вас с ассортиментом нашего магазина, не будем выводить вас из дома, а просто сделаем небольшой обзор новых детских велосипедов, которые популярны в текущем сезоне.

Для большего удобства, сгруппируем их по разным возрастным группам.

Детские велосипеды.

1.5 - 3 года.


Данный велосипед предназначен для ребенка от 1,5 до 3х лет. Его универсальная рама сделана из высокопрочной стали, что идеально подойдет и хулиганистым мальчикам, и спокойным девочкам. Металлические крылья отлично защитят вашего ребенка даже в дождливую погоду.

Велосипед специально для мальчиков 1.5 - 3х лет. Крайне удобный и безопасный велосипед, который оставит вашему ребенку яркие и весьма приятные впечатления о первом катании на велосипеде! Основой модели является комфортная рама Y-геометрии, которая изготовлена из особой высокопрочной стали. Данный велосипед оснащен очень прочной стальной вилкой, надежным и весьма простым для использования ножным тормозом, и особыми колесами на достаточно широких покрышках. Эта модель комплектуется специальной защитой цепи; крыльями, предназначенными для оберегания одежды вашего ребенка от непогоды, различных механических повреждений; а также специальными съемными боковыми колесиками, которые помогут вашему ребенку научиться кататься.

3-5 лет.


Велосипед предназначен для ребенка в возрасте от 2х до 5и лет. Вилка и рама изготовлены из очень крепкого стального сплава. Удобная геометрия рамы отлично подходит для легкой посадки ребенка на велосипед. Комфортное седло и руль, с уникальной возможностью индивидуальной подстройки положения, учитывают возможность подбора индивидуального варианта посадки. Защита же от попадания ткани между звездочкой и цепью, а также особые мягкие накладки на руль обеспечивают дополнительную безопасность. Также установлены специальные съемные боковые колесики, предназначенные для помощи ребенку в обучении катанию на, непривычном для малыша, двухколесном велосипеде. Металлические крылья защитят от брызг и всевозможной грязи..

Велосипед, предназначенный как для мальчиков, так и девочек 3х-5ти лет. Модель отличается агрессивным спортивным видом. Конструкция байка способна выдержать долгое катание не только по асфальту, но даже по грунту, и, естественно, легкому бездорожью. Данная модель - это отличный подарок для сверхактивного ребенка с явными спортивными увлечениями. Вот что можно выделить в конструкции этой модели: рама с вилкой из высокопрочной стали, весьма удобные грипсы из мягкого пластика, сверхпрочные ободья, особо широкие грунтовые покрышки. В конструкции используются съемные боковые колесики, предназначенные для обучения катанию.

5-9 лет.


Велосипед высокого качества и при этом весьма недорогой. Отлично подойдет юным райдерам от 5и до 9и лет. Великолепный вариант для обретения начальных навыков катания, позволяющий очень эффективно войти в необъятный мир велоспорта. Рама, сделанная из стального сплава, обладает крайне высокими показателями прочности. Спереди - амортизационная вилка (ход 70 мм), позволяющая достаточно легко справляться с различными неровностями дорожного покрытия.

 


Этот чудесный велосипед типа круизер создавался специально для молодых модников, которые любят ездить на велосипеде по городу, привлекая внимание окружающих. Рама обладает стильной геометрией и изготовлена из особого высокотехнологичного алюминиевого сплава. Ножной тормоз встроен непосредственно в заднюю втулку. Среди других компонентов можно отметить: специальную хромомолибденовую жесткую вилку, дорожные покрышки Kenda, алюминиевые ободья, защиту цепи/звезд, очень длинные металлические крылья, а также эргономичное седло.

 

Подростковые велосипеды.

Велосипеды, которые предназначены для подростков от 130 см роста. Велосипеды данного типа оснащены колесами с диаметром в 24 дюйма, и отличаются от взрослых моделей только лишь уменьшенным размером. Comanche INDIGO и Cоmanche Pony FS M - это уменьшенные копии новых спортивных горных велосипедов. Они обладают высокими ходовыми качествами, созданы для передвижения по различным типам местности. Имеют в своей конструкции амортизационную вилку, особые ручные ободные тормоза, а также переключатели скоростей.

 

 


(порожньо)
 
Валюта:
Режим роботи
Веломайстерня:
Професійний ремонт велосипедів будь-яких типів, а також ремонт колясок
Статті
  Alex Rims    Bellwether    Comanche    Da Bomb    Da-Bomb    Exustar    Exustar CG110B    Fox    Fuji    Gusset    Halo    Identiti    Longus    Magellan    Maxxis    Maxxis High Roller Semi-Slick    Michelin    Primo    Promax    Ranger    SE Bikes    Shimano    Sigma    Suntour    Tranz-X    X17    Zefal    Сontinental