Каталог

Статті

Як велопрогулянка впливає на оздоровлення

велопрогулянка для оздоровлення
Прогулянка на велосипеді не тільки чудова спосіб провести вільний час та відволіктися від трудових буднів. Це ще й профілактика різноманітних захворювань, а також можливість оздоровити власний організм. Причому вплив велосипедних прогулянок може бути найнесподіванішим.

Насамперед слід сказати про зміцнення ножних м'язів і позбавлення від надлишків жиру. У процесі роботи м'язам потрібна енергія, а найближче її джерело – жирові відкладення. Тому й відбувайся спалювання жирової маси.

Багато хто з нас змушена трудитися на сидячій роботі за комп'ютерами, що негативно відбивається на нашому фізичному стані. М'язи ніг втрачають свою еластичність і слабшають, кровообіг суттєво погіршується, що може призвести до появі бляшок та тромбів у судинах кровоносної системи, а згодом – до варикозного розширення вен. При їзді на велосипеді у людини активно працюють ножні та сідничні м'язи. У процесі активної роботи м'язові клітини швидко спалюють кисень, а щоб забезпечити його доставку до необхідної м'язі, там прискорюється швидкість кровообігу. Це стимулює судинну систему та очищає її від відкладень на стінках кровоносних судин. З тієї ж причини легені працюють більш активно, щоб отримати якнайбільше кисню. В У процесі інтенсивної роботи вони очищаються від нальоту, що особливо корисно проживаючим у великих містах, курцям і тим, хто працює на шкідливих виробництвах.

Ще одна цікава сторона велосипедних прогулянок – вони зміцнюють нервову систему. Здавалося б, у чому тут зв'язок? Механізм що відбувається простий – при монотонному обертанні педалей наш мозок постійно посилає сигнали м'язам, які командують їм скорочуватися чи стискатися. Така монотонна робота сприяє постійного та рівномірного навантаження на центральне нервове систему. Як показали дослідження, це підвищує стійкість до стресів, є прекрасною профілактикою нервових розладів та зривів.

Як це не дивно, але велосипедна прогулянка покращує зір і є профілактикою його порушень. Під час поїздки на велосипеді ми не просто дивимося під колеса або на дорогу – ми оглядаємо околиці та милуємося краєвидами. Наш погляд постійно фокусується на предметах, що знаходяться на різній від нас відстані. При цьому м'язи, що розтягують очний кришталик, постійно працюють, то розслабляючись, то скорочуючись. Так вони тренуються і не втрачають своїх властивостей. Мабуть, кожен відчував дискомфорт після того, як довго сидів за екраном монітора чи читав книгу. Якщо кілька годин ми розглядаємо щось, що знаходиться від нас на на тій самій відстані, то згодом важко сфокусувати свій погляд на об'єкті, що знаходиться набагато далі. Це наслідок того, що очним м'язам важко розтягнути та стиснути кришталик.

Про користь прогулянок на велосипеді можна Говорити довго, вони благотворно впливають на весь організм. Головне, що це не просто приємно, а й корисно у всіх відносинах. Вони дозволяють нам активно провести вільне час, поспілкуватися з близькими людьми та просто подихати свіжим повітрям. Щоб розпочати оздоровлення, потрібно купити велосипед.


 

велопрогулка для оздоровления
Прогулка на велосипеде не только прекрасный способ провести свободное время и отвлечься от трудовых будней. Это еще и профилактика различных заболеваний, а также возможность оздоровить свой организм. Причем влияние велосипедных прогулок может быть самым неожиданным.

В первую очередь нужно сказать об укреплении ножных мышц и избавлении от излишков жира. В процессе работы мышцам требуется энергия, а самый близкий ее источник – жировые отложения. Поэтому и происходи сжигание жировой массы.

Многие из нас вынуждены трудиться на сидячей работе за компьютерами, что негативно отражается на нашем физическом состоянии. Мышцы ног теряют свою эластичность и ослабевают, кровообращение существенно ухудшается, что может привести к появлению бляшек и тромбов в сосудах кровеносной системы, а впоследствии – к варикозному расширению вен. При езде на велосипеде у человека активно работают ножные и ягодичные мышцы. В процессе активной работы мышечные клетки быстро сжигают кислород, а чтобы обеспечить его доставку к необходимой мышце, в том месте ускоряется скорость кровообращения. Это стимулирует сосудистую систему и очищает ее от отложений на стенках кровеносных сосудов. По той же причине легкие работают более активно, чтобы получить как можно больше кислорода. В процессе интенсивной работы они очищаются от налета, что особенно полезно проживающим в крупных городах, курильщикам и тем, кто работает на вредных производствах.

Еще одна интересная сторона велосипедных прогулок – они укрепляют нервную систему. Казалось бы, в чем здесь связь? Механизм происходящего прост – при монотонном вращении педалей наш мозг постоянно посылает сигналы мышцам, которые командуют им сокращаться или сжиматься. Такая монотонная работа способствует постоянной и равномерной нагрузке на центральную нервную систему. Как показали исследования, это повышает устойчивость к стрессам, является прекрасной профилактикой нервных расстройств и срывов.

Как это ни странно, но велосипедная прогулка улучшает зрение и является профилактикой его нарушений. Во время поездки на велосипеде мы не просто смотрим под колеса или на дорогу – мы осматриваем окрестности и любуемся пейзажами. Наш взгляд постоянно фокусируется на предметах, находящихся на разном от нас расстоянии. При этом мышцы, растягивающие глазной хрусталик, постоянно работают, то расслабляясь, то сокращаясь. Так они тренируются и не теряют своих свойств. Пожалуй, каждый испытывал дискомфорт после того, как долго сидел за экраном монитора или читал книгу. Если несколько часов мы рассматриваем что-то, находящееся от нас на одном и том же расстоянии, то впоследствии тяжело сфокусировать свой взгляд на объекте, находящемся гораздо дальше. Это следствие того, что глазным мышцам тяжело растянуть и сжать хрусталик.

О пользе прогулок на велосипеде можно говорить долго, они благотворно влияют на весь организм. Главное, что это не просто приятно, но и полезно во всех отношениях. Они позволяют нам активно провести свободное время, пообщаться с близкими людьми и просто подышать свежим воздухом. Чтобы начать оздоровление нужно купить велосипед.


(порожньо)
 
Валюта:
Режим роботи
Веломайстерня:
Професійний ремонт велосипедів будь-яких типів, а також ремонт колясок
Статті
  Alex Rims    Bellwether    Comanche    Da Bomb    Da-Bomb    Exustar    Exustar CG110B    Fox    Fuji    Gusset    Halo    Identiti    Longus    Magellan    Maxxis    Maxxis High Roller Semi-Slick    Michelin    Primo    Promax    Ranger    SE Bikes    Shimano    Sigma    Suntour    Tranz-X    X17    Zefal    Сontinental