Каталог

Веломайстер - веломагазин та веломайстерня (сервісний центр)

 

Майстерня «Веломайстер» працює з 2000р у м. Києві.

За цей порівняно невеликий термін веломайстерня завоювала певний авторитет і популярність у сфері продажу та сервісу велосипедів, завдяки професіоналізму веломеханіків, щодо низьких цін на послуги, а також модельному ряду, що постійно оновлюється, у поєднанні з використанням розробок та новинок світового велосипедного ринку.

За час існування веломайстерні було відремонтовано та відрегульовано безліч велосипедів, що дає нам право бути одними з найкращих у сфері сервісу велосипедів. Також одним з пріоритетних напрямків роботи «Веломайстер» є продаж велосипедів марки «COMANCHE», «RANGER».

На всіх велосипедах, що продаються, проводиться передпродажна підготовка, і подальший технічний супровід веломеханиками, що дозволяє виключити непередбачені поломки, і розрегулювання вузлів і деталей, тим самим, підвищуючи рівень комфорту експлуатації велосипеда.

Дані методи, що забезпечують технічну підтримку, гарантію, сервіс, змогли забезпечити імідж і високу репутацію «Веломайстер» і кількість бажаючих, що постійно зростають, придбати і відремонтувати велосипеди саме у нас.

У майстерні «Веломайстер» працюють досвідчені веломеханіки, колишні спортсмени та тренери з велоспорту, які дають кваліфіковані консультації з експлуатації велосипедів, поради щодо їх підбору, встановлення правильної посадки на велосипеді, безпечної та комфортної їзди…

 

Майстерня «Веломайстер» одна з небагатьох виробляє ремонт дитячих та інвалідних візків.

Запрошуємо вас відвідати наш веломагазин та веломайстерську (сервісний центр).

"Працюйте з нами і в якості переконайтеся самі"
приходьте до нас, тоді ви і ваш велосипед будуть
задоволені.


З повагою Веломайстер.

 

Ціни на ремонт велосипедів

 

Веломайстерня Веломайстер

(порожньо)
 
Валюта:
Режим роботи
Веломайстерня:
Професійний ремонт велосипедів будь-яких типів, а також ремонт колясок
Статті
  Alex Rims    Bellwether    Comanche    Da Bomb    Da-Bomb    Exustar    Exustar CG110B    Fox    Fuji    Gusset    Halo    Identiti    Longus    Magellan    Maxxis    Maxxis High Roller Semi-Slick    Michelin    Primo    Promax    Ranger    SE Bikes    Shimano    Sigma    Suntour    Tranz-X    X17    Zefal    Сontinental